O nas //

Jesteśmy firmą dostarczającą rozwiązania z obszaru LifeScience. Nasza działalność skupia się na dwóch oddzielnych lecz transparentnych obszarach, po to by zapewnić Państwu kompleksową obsługę i pomoc.

Pierwszy z nich to działalność dystrybucyjna produktów z zakresu sekwencjonowania następnej generacji i tematyki zbliżonej. Dbamy o to aby w naszej ofercie znalazły rozwiązania które sprostają najbardziej wymagającym problemom badawczym i pozwolą na odkrywania tego co do tej pory było niemożliwe do zbadania.

Drugi obszar naszej działalności to rozwijanie internetowej platformy do wyszukiwania i porównywania produktów laboratoryjnych dostępnych na polskim rynku za pośrednictwem producentów lub lokalnych przedstawicieli zagranicznych marek. Misją tego projektu to – dostarczenie kompletnego i funkcjonalnego narzędzia internetowego które z jednej strony ułatwi pracownikom naukowym odszukanie właściwego produktu a firmom które te produktu dostarczają, kontakt z potencjalnymi klientami. Wszystko po to by proces zakupowy był szybki , łatwy i korzystny dla obu stron.